TERMINAL SETİ - PA-92
316,30₺
Vergiler Hariç: 263,58₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PA-92
- SKU: PA-92
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | SAMWHA |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | SG |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 100 uF |
| Voltaj Değeri | 6.3 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | 143 mA |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 2000 Hrs @ 85 °C |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | 5 mm |
| Uzunluk | 11 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |