VARISTOR DISC 17MM 470V 6.5KA 300VAC 385VDC THT - L-KLS6-14D471K
5,46₺
Vergiler Hariç: 4,55₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS6-14D471K
- SKU: L-KLS6-14D471K
Ürün Detayları
| Kategori | Varistörler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS6 |
| Kılıf / Kasa | Disc |
| Montaj Tipi | THT |
| Gövde Boyutu | 17 mm |
| Pin Aralığı | 7.5 mm |
| Varistör Voltajı(Min) | 423 V |
| Varistör Voltajı(Typ) | 470 V |
| Varistör Voltajı(Maks) | 517 V |
| Anma Akımı | 6.5 kA |
| Enerji | N/A |
| Devre Sayısı | 1 |
| Voltaj(AC)(Maks) | 300 VAC |
| Voltaj(DC)(Maks) | 385 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |