VACUUM PUMP DC24V 7W 8-14LPM 50 CM CABLE - L-KLS23-QB555-001-24V-L5
372,06₺
Vergiler Hariç: 310,05₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: L-KLS23-QB555-001-24V-L5
- SKU: L-KLS23-QB555-001-24V-L5
Ürün Detayları
| Kategori | Vakum Pompaları |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Nominal Voltaj | 24 VDC |
| Nominal Akım | 500 mA |
| Güç | 12 W |
| Vakum Debisi | 10-15 LPM |
| Gürültü | 65 dB @30 cm |
| Çap | 60 mm |
| Uzunluk | 115 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |