THERMISTOR NTC 4K7 2mm 1% - L-KLS6-MF52-A1-472F-3950
8,31₺
Vergiler Hariç: 6,93₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS6-MF52-A1-472F-3950
- SKU: L-KLS6-MF52-A1-472F-3950
Ürün Detayları
| Kategori | NTC Termistörler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Termistör Tipi | Shape Precision |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Disc |
| Pin Aralığı | 2 mm |
| Bağlantı Stili | Radial |
| Akım | N/A |
| Direnç (25°C) | 4.7 k Ohms |
| Tolerans | ±1 % |
| B25/50 Değeri | 3950 K |
| B25/85 Değeri | N/A |
| B25/100 Değeri | N/A |
| B0/50 Değeri | N/A |
| B Değer Toleransı | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 2 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C~+125 °C |