TERM.BLK.7.62MM 6P 90C BARRIER TERMINAL BLACK - L-KLS2-25R-7.62-06P-B
29,81₺
Vergiler Hariç: 24,85₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS2-25R-7.62-06P-B
- SKU: L-KLS2-25R-7.62-06P-B
Ürün Detayları
| Kategori | Bariyer Tipi Klemensler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS2-25R |
| Montaj Tipi | THT R/A |
| Pin Sayısı | 6 Pins |
| Akım | 10 A |
| Voltaj | 300 V |
| Renk | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |