TERM.BLK.2.50MM 4P 180C MALE BLACK - L-KLS2-2025-2.50-04P-3
13,91₺
Vergiler Hariç: 11,59₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS2-2025-2.50-04P-3
- SKU: L-KLS2-2025-2.50-04P-3
Ürün Detayları
| Kategori | Geçmeli Klemensler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS2-2025 |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 4 Pins |
| Akım | 5 A |
| Voltaj | 150 V |
| Renk | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -60°C~+105 °C |