SWITCH TOGGLE ON-OFF PC PIN - L-KLS7-MS-101-A2
30,98₺
Vergiler Hariç: 25,81₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS7-MS-101-A2
- SKU: L-KLS7-MS-101-A2
Ürün Detayları
| Kategori | Toggle Siviçler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS7-MS |
| Montaj Tipi | Panel Mount |
| Devre | SPDT |
| Fonksiyon | On-Off |
| Akım Değeri (AC) | 5 A |
| Akım Değeri (DC) | None |
| Voltaj Değeri (AC) | 125 V |
| Voltaj Değeri (DC) | None |
| Aktüatör Uzunluğu | 10.4 mm |
| Aktüatör Tipi | Round |
| Bağlantı Stili | PC Pin |
| Aydınlatma Tipi/Rengi | None |
| Panel Kesim Ölçüsü | 6.4 mm - Round |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +85 °C |