SWITCH TOGGLE (ON)-OFF-ON 3P 3A 250VAC - L-KLS7-MS-113-A2
43,45₺
Vergiler Hariç: 36,21₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS7-MS-113-A2
- SKU: L-KLS7-MS-113-A2
Ürün Detayları
| Kategori | Toggle Siviçler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS7-MS |
| Montaj Tipi | Panel Mount |
| Devre | SPDT |
| Fonksiyon | On-Off-Mom |
| Akım Değeri (AC) | 6 A |
| Akım Değeri (DC) | None |
| Voltaj Değeri (AC) | 125 V |
| Voltaj Değeri (DC) | None |
| Aktüatör Uzunluğu | 11 mm |
| Aktüatör Tipi | Round |
| Bağlantı Stili | PC Pin |
| Aydınlatma Tipi/Rengi | None |
| Panel Kesim Ölçüsü | 6.35 mm - Round |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +85 °C |