SWITCH TOGGLE 5A 125V ON-ON 3PIN - L-KLS7-MS-M12-102-C2G
75,68₺
Vergiler Hariç: 63,06₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS7-MS-M12-102-C2G
- SKU: L-KLS7-MS-M12-102-C2G
Ürün Detayları
| Kategori | Toggle Siviçler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS7-MS |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Devre | SPDT |
| Fonksiyon | On-On |
| Akım Değeri (AC) | 5 A |
| Akım Değeri (DC) | None |
| Voltaj Değeri (AC) | 125 V |
| Voltaj Değeri (DC) | None |
| Aktüatör Uzunluğu | 17.5 mm |
| Aktüatör Tipi | Flatted |
| Bağlantı Stili | PC Pin |
| Aydınlatma Tipi/Rengi | None |
| Panel Kesim Ölçüsü | 12 mm - Round |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |