SWITCH TOGGLE 3A 250VAC - L-KLS7-MS-112-A1
38,41₺
Vergiler Hariç: 32,01₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS7-MS-112-A1
- SKU: L-KLS7-MS-112-A1
Ürün Detayları
| Kategori | Toggle Siviçler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS7-MS |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Devre | SPDT |
| Fonksiyon | On-Mom |
| Akım Değeri (AC) | 3 A |
| Akım Değeri (DC) | None |
| Voltaj Değeri (AC) | 250 V |
| Voltaj Değeri (DC) | None |
| Aktüatör Uzunluğu | 11 mm |
| Aktüatör Tipi | Flatted |
| Bağlantı Stili | Solder Lug |
| Aydınlatma Tipi/Rengi | None |
| Panel Kesim Ölçüsü | 6.35 mm - Round |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +85 °C |