SWITCH TOGGLE 2A 250VAC 1POLE ON-ON - L-KLS7-MS-102-A1
37,68₺
Vergiler Hariç: 31,40₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS7-MS-102-A1
- SKU: L-KLS7-MS-102-A1
Ürün Detayları
| Kategori | Toggle Siviçler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS7-MS |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Devre | SPDT |
| Fonksiyon | On-On |
| Akım Değeri (AC) | 2 A |
| Akım Değeri (DC) | None |
| Voltaj Değeri (AC) | 250 V |
| Voltaj Değeri (DC) | None |
| Aktüatör Uzunluğu | 10.4 mm |
| Aktüatör Tipi | Round |
| Bağlantı Stili | Solder Lug |
| Aydınlatma Tipi/Rengi | None |
| Panel Kesim Ölçüsü | 6.4 mm - Round |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +85 °C |