SWITCH TACT 6.00x6.00 9.00mm 250gF THT R/A - L-KLS7-TS6606-9.0-250
2,18₺
Vergiler Hariç: 1,81₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS7-TS6606-9.0-250
- SKU: L-KLS7-TS6606-9.0-250
Urun Detaylari
| Kategori | Tact Siviçler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS7-TS6606 |
| Montaj Tipi | THT R/A |
| Dış Ölçü | 6x6 mm |
| Aktüatör Yüksekliği (PCB'den, Pimlerden Ölçülen) | 9 mm |
| Devre | SPST |
| Akım Değeri (AC) | None |
| Akım Değeri (DC) | 50 mA |
| Voltaj Değeri (AC) | None |
| Voltaj Değeri (DC) | 12 V |
| Aktüatör Tipi | Round |
| Aktüatör Rengi | Black |
| Çalıştırma Kuvveti | 250 gF |
| Aydınlatma Tipi/Rengi | None |
| Yıkanabilir | No |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |