SWITCH TACT 4.70x3.50 2.50mm 160gF SMT V/T - L-KLS7-TS3405-2.5-160-R
6,10₺
Vergiler Hariç: 5,08₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS7-TS3405-2.5-160-R
- SKU: L-KLS7-TS3405-2.5-160-R
Urun Detaylari
| Kategori | Tact Siviçler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | TS3405 |
| Montaj Tipi | SMT V/T |
| Dış Ölçü | 4.75x3.55 mm |
| Aktüatör Yüksekliği (PCB'den, Pimlerden Ölçülen) | 2.5 mm |
| Devre | SPST-NO |
| Akım Değeri (AC) | None |
| Akım Değeri (DC) | 50 mA |
| Voltaj Değeri (AC) | None |
| Voltaj Değeri (DC) | 12 V |
| Aktüatör Tipi | Rectangular |
| Aktüatör Rengi | N/A |
| Çalıştırma Kuvveti | 160 gF |
| Aydınlatma Tipi/Rengi | None |
| Yıkanabilir | No |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |