SWITCH TACT 3.65x6.10 2.50mm 180gF SMT V/T - L-KLS7-TS3611-2.5-180-T
3,56₺
Vergiler Hariç: 2,97₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS7-TS3611-2.5-180-T
- SKU: L-KLS7-TS3611-2.5-180-T
Urun Detaylari
| Kategori | Tact Siviçler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS7-TS3611 |
| Montaj Tipi | SMT V/T |
| Dış Ölçü | 3.65x6.1 mm |
| Aktüatör Yüksekliği (PCB'den, Pimlerden Ölçülen) | 2.5 mm |
| Devre | SPST-NO |
| Akım Değeri (AC) | None |
| Akım Değeri (DC) | 50 mA |
| Voltaj Değeri (AC) | None |
| Voltaj Değeri (DC) | 12 V |
| Aktüatör Tipi | Rectangular |
| Aktüatör Rengi | White |
| Çalıştırma Kuvveti | 180 gF |
| Aydınlatma Tipi/Rengi | None |
| Yıkanabilir | No |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |