SWITCH TACT 12.00x12.00 14.00mm 180gF THT V/T - L-KLS7-TS1202-14-180
3,64₺
Vergiler Hariç: 3,04₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS7-TS1202-14-180
- SKU: L-KLS7-TS1202-14-180
Ürün Detayları
| Kategori | Tact Siviçler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS7-TS1202 |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Dış Ölçü | 12x12 mm |
| Aktüatör Yüksekliği (PCB'den, Pimlerden Ölçülen) | 14 mm |
| Devre | SPST-NO |
| Akım Değeri (AC) | None |
| Akım Değeri (DC) | 50 mA |
| Voltaj Değeri (AC) | None |
| Voltaj Değeri (DC) | 12 V |
| Aktüatör Tipi | Round |
| Aktüatör Rengi | Black |
| Çalıştırma Kuvveti | 180 gF |
| Aydınlatma Tipi/Rengi | None |
| Yıkanabilir | No |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |