SWITCH SLIDE SPDT 200MA 12V COPAL - L-KLS7-MS12D16
11,34₺
Vergiler Hariç: 9,45₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS7-MS12D16
- SKU: L-KLS7-MS12D16
Urun Detaylari
| Kategori | Sürgülü Siviçler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Devre | SPDT |
| Fonksiyon | N/A |
| Akım Değeri (AC) | None |
| Akım Değeri (DC) | 100 mA |
| Voltaj Değeri (AC) | None |
| Voltaj Değeri (DC) | 5 V |
| Aktüatör Uzunluğu | 2 mm |
| Aktüatör Tipi | Standart |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |