SWITCH SLIDE 2P4T 300mA 50V On-On THT V/T - L-KLS7-SS61-24E01-G4
3,91₺
Vergiler Hariç: 3,26₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS7-SS61-24E01-G4
- SKU: L-KLS7-SS61-24E01-G4
Ürün Detayları
| Kategori | Sürgülü Siviçler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Devre | DP4T |
| Fonksiyon | On-On |
| Akım Değeri (AC) | None |
| Akım Değeri (DC) | 300 mA |
| Voltaj Değeri (AC) | None |
| Voltaj Değeri (DC) | 50 V |
| Aktüatör Uzunluğu | 4 mm |
| Aktüatör Tipi | Standart |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |