SWITCH SLIDE 1P2T 300mA 6V On-On THT V/T - L-KLS7-MSS-1250-W
11,84₺
Vergiler Hariç: 9,87₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS7-MSS-1250-W
- SKU: L-KLS7-MSS-1250-W
Ürün Detayları
| Kategori | Sürgülü Siviçler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Devre | SPDT |
| Fonksiyon | On-On |
| Akım Değeri (AC) | None |
| Akım Değeri (DC) | 300 mA |
| Voltaj Değeri (AC) | None |
| Voltaj Değeri (DC) | 6 V |
| Aktüatör Uzunluğu | 2 mm |
| Aktüatör Tipi | Standart |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |