SWITCH SLIDE 1P2T 100mA 12V SMD R/A - L-KLS7-MSS-1290CP
7,46₺
Vergiler Hariç: 6,22₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS7-MSS-1290CP
- SKU: L-KLS7-MSS-1290CP
Ürün Detayları
| Kategori | Sürgülü Siviçler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Montaj Tipi | SMT R/A |
| Devre | SPDT |
| Fonksiyon | N/A |
| Akım Değeri (AC) | None |
| Akım Değeri (DC) | 300 mA |
| Voltaj Değeri (AC) | None |
| Voltaj Değeri (DC) | 6 V |
| Aktüatör Uzunluğu | 1.3 mm |
| Aktüatör Tipi | Standart |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +75 °C |