SWITCH MULTI FUNCTION 10.4x10.4 SMD - L-KLS7-MT-08
35,80₺
Vergiler Hariç: 29,83₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS7-MT-08
- SKU: L-KLS7-MT-08
Ürün Detayları
| Kategori | Çoklu Fonksiyon Siviçler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS7-MT |
| Montaj Tipi | SMT |
| Boyutu | 10x10 mm |
| Çalıştırma Kuvveti | N/A |
| Actuator | 4 Directions/Center Push |
| Akım Değeri | 20 mA |
| Voltaj Değeri | 15 VDC |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +70 °C |