SWITCH DIP 2 Pos. SPST 25mA 24VDC THT V/T - KLS7-KMR-02-N-00
15,59₺
Vergiler Hariç: 12,99₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: KLS7-KMR-02-N-00
- SKU: KLS7-KMR-02-N-00
Ürün Detayları
| Kategori | DIP Siviçler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | KLS7-KM |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pozisyon Sayısı | 2 |
| Devre | SPST |
| Akım Değeri (AC) | None |
| Akım Değeri (DC) | 25 mA |
| Voltaj Değeri (AC) | None |
| Voltaj Değeri (DC) | 24 V |
| Yön / Pozisyon | Top Actuated |
| Gövde Rengi | Black |
| Özellikler | N/A |
| Yıkanabilir | No |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +70 °C |