SWITCH DIP 10 Pos. SPST 25mA 24VDC SMT V/T - L-KLS7-KLR-10-N-10
30,01₺
Vergiler Hariç: 25,01₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS7-KLR-10-N-10
- SKU: L-KLS7-KLR-10-N-10
Ürün Detayları
| Kategori | DIP Siviçler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS7-KL |
| Montaj Tipi | SMT V/T |
| Pozisyon Sayısı | 10 |
| Devre | SPST |
| Akım Değeri (AC) | None |
| Akım Değeri (DC) | 25 mA |
| Voltaj Değeri (AC) | None |
| Voltaj Değeri (DC) | 24 V |
| Yön / Pozisyon | Top Actuated |
| Gövde Rengi | Black |
| Özellikler | Tape Seal |
| Yıkanabilir | No |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +70 °C |