SWITCH DETECTOR 100MA 30V SPST THT V/T - L-KLS7-ID-1124
8,16₺
Vergiler Hariç: 6,80₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS7-ID-1124
- SKU: L-KLS7-ID-1124
Ürün Detayları
| Kategori | Dedektör Siviçler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS7-ID |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Devre | SPST |
| Akım Değeri (AC) | None |
| Akım Değeri (DC) | 100 mA |
| Voltaj Değeri (AC) | None |
| Voltaj Değeri (DC) | 30 V |
| Hareket Mesafesi | N/A |
| Aktüatör Tipi | Angled Toggle (Detector) |
| Bağlantı Stili | PC Pin |
| Çalıştırma Kuvveti | 30-70 gF |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +60 °C |