SOLENOID VALVE DC6V 10mA 0,6W 40KPa Air - L-KLS23-PF3-A
81,77₺
Vergiler Hariç: 68,14₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS23-PF3-A
- SKU: L-KLS23-PF3-A
Ürün Detayları
| Kategori | Solenoidler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Voltaj Değeri | 6 VDC |
| Güç | 1.44 W |
| Şaft Çapı | N/A |
| Çalışma Döngüsü | N/A |
| Uzunluk | 25.3 mm |
| Genişlik | 12 mm |
| Yükseklik | 14.3 mm |