CON.T.B.1.00MM 14PIN(2x7) THT V/T MALE KLS - L-KLS1-207G-1.00-2-14-T-
12,23₺
Vergiler Hariç: 10,19₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS1-207G-1.00-2-14-T-
- SKU: L-KLS1-207G-1.00-2-14-T-
Urun Detaylari
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS1-207G |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 14 (2x7) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 1 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 1 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | None |
| Çiftleşme Uzunluğu | 1.8 mm |
| Yığın Yüksekliği | None |
| Kuyruk Uzunluğu | None |
| Kontak Kaplaması | Gold Flash |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
CON.T.B.1.00MM 14PIN(2x7) THT V/T MALE KLS - L-KLS1-207G-1.00-2-14-T-
, L-KLS1-207G-1.00-2-14-T-
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.