CON.T.B. 2.54MM 12PIN(1X12) FEMALE HOUSING KLS - L-KLS1-540A-1X12-H
3,05₺
Vergiler Hariç: 2,54₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS1-540A-1X12-H
- SKU: L-KLS1-540A-1X12-H
Ürün Detayları
| Kategori | Housing Konnektörler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS1-540A |
| Cinsi | Female |
| Montaj Tipi | Free |
| Pin Sayısı | 12 Pins |
| Sıra Sayısı | 1 Row |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Kontak Bağlantı Tipi | Crimp |
| Uygulama | W/W |
| Kontak Kaplaması | None |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C~+105 °C |
Etiketler:
CON.T.B. 2.54MM 12PIN(1X12) FEMALE HOUSING KLS - L-KLS1-540A-1X12-H
, L-KLS1-540A-1X12-H
, Konnektör Çeşitleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.