CAP.SUPER 5F 2.7V 10x20 5MM 85C - HP-2R7-J505VYLR-10X20
41,56₺
Vergiler Hariç: 34,63₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: HP-2R7-J505VYLR-10X20
- SKU: HP-2R7-J505VYLR-10X20
Ürün Detayları
| Kategori | Elektrik Çift Katmanlı Kapasitörler - Süper Kapasitörler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BLISTER |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kapasitans | 5 F |
| Voltaj Değeri | 2.7 VDC |
| Tolerans | -20 % +80 % |
| Bacak Aralığı | 5 mm |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | N/A |
| ESR | 100 m Ohms |
| Çap | 10 mm |
| Uzunluk | 20 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +70 °C |
Etiketler:
CAP.SUPER 5F 2.7V 10x20 5MM 85C - HP-2R7-J505VYLR-10X20
, HP-2R7-J505VYLR-10X20
, Kapasitörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.