CAP.SUPER 1.5F 5.5V 6MM 20.70X7.40 T/H - SE-5R5-D155VY
56,48₺
Vergiler Hariç: 47,07₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: SE-5R5-D155VY
- SKU: SE-5R5-D155VY
Ürün Detayları
| Kategori | Elektrik Çift Katmanlı Kapasitörler - Süper Kapasitörler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kapasitans | 1.5 F |
| Voltaj Değeri | 5.5 VDC |
| Tolerans | -20 % +80 % |
| Bacak Aralığı | 6 mm |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | N/A |
| ESR | 10 m Ohms |
| Çap | 20.7 mm |
| Uzunluk | 7.4 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +70 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.