CAP.SUPER 1.5F 5.5V 19MM 18.70X5.50 T/H - SE-5R5-D155VYH3D
44,85₺
Vergiler Hariç: 37,38₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SE-5R5-D155VYH3D
- SKU: SE-5R5-D155VYH3D
Ürün Detayları
| Kategori | Elektrik Çift Katmanlı Kapasitörler - Süper Kapasitörler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kapasitans | 1.5 F |
| Voltaj Değeri | 5.5 VDC |
| Tolerans | 0 % +30 % |
| Bacak Aralığı | 20 mm |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 1000 Hrs @ 70 °C |
| ESR | 10 Ohms |
| Çap | 18.7 mm |
| Uzunluk | 5.3 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +70 °C |
Etiketler:
CAP.SUPER 1.5F 5.5V 19MM 18.70X5.50 T/H - SE-5R5-D155VYH3D
, SE-5R5-D155VYH3D
, Kapasitörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.