CAP.CER.4.7nF 250VAC X1Y2 7.5MM - L-KLS10-Y2-Y5V-472MP7.5
3,56₺
Vergiler Hariç: 2,96₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS10-Y2-Y5V-472MP7.5
- SKU: L-KLS10-Y2-Y5V-472MP7.5
Ürün Detayları
| Kategori | Seramik Kapasitörler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial Disc |
| Kapasitans | 4.7 nF |
| Voltaj Değeri | 250 VAC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 7.5 mm |
| Dielektrik Malzeme | Y5V |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +125 °C |
Etiketler:
CAP.CER.4.7nF 250VAC X1Y2 7.5MM - L-KLS10-Y2-Y5V-472MP7.5
, L-KLS10-Y2-Y5V-472MP7.5
, Kapasitörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.