CABLE FLAT 40PIN 1.27mm 28AWG MULTICOLOR 1mt - L-KLS17-127-RFC-40-1
181,27₺
Vergiler Hariç: 151,06₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: L-KLS17-127-RFC-40-1
- SKU: L-KLS17-127-RFC-40-1
Ürün Detayları
| Kategori | Flat Ribbon Kablolar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | ROLL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS17-127-RFC |
| Kablo Serisi | UL2651 |
| Pin Sayısı | 40 Pins |
| Pin Aralığı | 1.27 mm |
| İletken boyutu | 7x0.127 mm |
| Tel Kalınlığı (AWG) | 28 AWG |
| Voltaj Değeri | 300 V |
| Kablo Rengi | Multi Color |
Etiketler:
CABLE FLAT 40PIN 1.27mm 28AWG MULTICOLOR 1mt - L-KLS17-127-RFC-40-1
, L-KLS17-127-RFC-40-1
, Flat Kablolar
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.