CABLE FLAT 26PIN 1.27mm 28AWG 7x0.127mm 1mt
82,76₺
Vergiler Hariç: 68,96₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS17-127-FC-26-2/28-
- SKU: L-KLS17-127-FC-26-2/28-
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Flat Ribbon Kablolar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | ROLL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS17-127-FC |
| Kablo Serisi | UL2651 |
| Pin Sayısı | 26 Pins |
| Pin Aralığı | 1.27 mm |
| İletken boyutu | 7x0.127 mm |
| Tel Kalınlığı (AWG) | 28 AWG |
| Voltaj Değeri | 300 V |
| Kablo Rengi | Gray |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.