CABLE FLAT 12PIN 1.00mm 30AWG GRAY 1mt - L-KLS17-100-FC-12-2
23,69₺
Vergiler Hariç: 19,74₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS17-100-FC-12-2
- SKU: L-KLS17-100-FC-12-2
Ürün Detayları
| Kategori | Flat Ribbon Kablolar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | ROLL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS17-100 |
| Kablo Serisi | UL2651 |
| Pin Sayısı | 12 Pins |
| Pin Aralığı | 1 mm |
| İletken boyutu | 7x0.1 mm |
| Tel Kalınlığı (AWG) | 30 AWG |
| Voltaj Değeri | 300 V |
| Kablo Rengi | Gray |
Etiketler:
CABLE FLAT 12PIN 1.00mm 30AWG GRAY 1mt - L-KLS17-100-FC-12-2
, L-KLS17-100-FC-12-2
, Flat Kablolar
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.