BUZZER PIEZO W/O CIRCUIT 12V 4-KHZ THT - L-KLS3-PT-22*08-12V
27,82₺
Vergiler Hariç: 23,18₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS3-PT-22*08-12V
- SKU: L-KLS3-PT-22*08-12V
Ürün Detayları
| Kategori | Buzzerlar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Empedans | N/A |
| Voltaj Değeri | 12 V |
| Frekans | 4 kHz |
| Montaj Tipi | THT |
| Seriler | PT |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 8 mm |
Etiketler:
BUZZER PIEZO W/O CIRCUIT 12V 4-KHZ THT - L-KLS3-PT-22*08-12V
, L-KLS3-PT-22*08-12V
, Ses Ürünleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.