BUZZER PIEZO W/O CIRCUIT 12V 1.1-KHZ PANEL MOUNT - L-KLS3-LPT-42X16
19,20₺
Vergiler Hariç: 16,00₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: L-KLS3-LPT-42X16
- SKU: L-KLS3-LPT-42X16
Ürün Detayları
| Kategori | Buzzerlar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Teknoloji | Piezo |
| Sürücü Devresi | Without Circuit |
| Empedans | N/A |
| Giriş Tipi | Peak-Peak |
| Voltaj Değeri | 12 V |
| Voltaj Aralığı | 1-30 V |
| Frekans | 1.1 kHz |
| Ses Basınç Seviyesi | 80 dB @ 10cm |
| Besleme Akımı | 8 mA |
| Montaj Tipi | Panel Mount |
| Pin Aralığı | N/A |
| Seriler | LPT |
| Çap | 42 mm |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 16 mm |
Etiketler:
BUZZER PIEZO W/O CIRCUIT 12V 1.1-KHZ PANEL MOUNT - L-KLS3-LPT-42X16
, L-KLS3-LPT-42X16
, Ses Ürünleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.