BOX HEADER LOCKED 24PIN(2x12) 2.54mm THT R/A MALE - L-KLS1-201-24-R-B
24,66₺
Vergiler Hariç: 20,55₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS1-201-24-R-B
- SKU: L-KLS1-201-24-R-B
Ürün Detayları
| Kategori | Kilitli Box Headerlar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BLISTER |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS1-201 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT R/A |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 24 (2x12) Pins |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Profil Yüksekliği | 27.5 mm |
| Lock Dim | 8 mm |
| Kontak Kaplaması | Gold Plated 0.8U" |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
BOX HEADER LOCKED 24PIN(2x12) 2.54mm THT R/A MALE - L-KLS1-201-24-R-B
, L-KLS1-201-24-R-B
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.