BOX HEADER LOCKED 20PIN(2x10) 2.54mm THT R/A MALE - KLS1-201-20-R-B
16,62₺
Vergiler Hariç: 13,85₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: KLS1-201-20-R-B
- SKU: KLS1-201-20-R-B
Ürün Detayları
| Kategori | Kilitli Box Headerlar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | KLS1-201 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT R/A |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 20 (2x10) Pins |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Profil Yüksekliği | 27.5 mm |
| Lock Dim | 8 mm |
| Kontak Kaplaması | Gold Plated 0.8U" |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
BOX HEADER LOCKED 20PIN(2x10) 2.54mm THT R/A MALE - KLS1-201-20-R-B
, KLS1-201-20-R-B
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.