BOX HEADER LOCKED 10PIN(2x5) 2.54mm THT V/T MALE - KLS1-201-10-S-B-S
8,71₺
Vergiler Hariç: 7,26₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: KLS1-201-10-S-B-S
- SKU: KLS1-201-10-S-B-S
Ürün Detayları
| Kategori | Kilitli Box Headerlar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BLISTER |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | KLS1-201 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 10 (2x5) Pins |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Profil Yüksekliği | 27.5 mm |
| Lock Dim | 4 mm |
| Kontak Kaplaması | Gold Plated 0.8U" |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
BOX HEADER LOCKED 10PIN(2x5) 2.54mm THT V/T MALE - KLS1-201-10-S-B-S
, KLS1-201-10-S-B-S
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.