BARBED DISTANCE SNAP LOCK H=23.0mm NATURAL - L-KLS8-0238-LPT-23
10,95₺
Vergiler Hariç: 9,13₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS8-0238-LPT-23
- SKU: L-KLS8-0238-LPT-23
Urun Detaylari
| Kategori | Tırnaklı Distanslar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS8-0238-LPT |
| Tutma Tipi | Snap Lock |
| Yükseklik | 23 mm |
| Şasi PCB | 4.8 mm |
| Üst PCB | 4 mm |
| Materyal | Nylon 66+Ul94V-2 |
| Renk | Natural |
Etiketler:
BARBED DISTANCE SNAP LOCK H=23.0mm NATURAL - L-KLS8-0238-LPT-23
, L-KLS8-0238-LPT-23
, Distanslar
, İzolatörler ve Bağlantı Elemanları
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.