BARBED DISTANCE SNAP LOCK 15.9mm WHITE M2.54 - L-KLS8-0237-LCA-15
7,18₺
Vergiler Hariç: 5,98₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS8-0237-LCA-15
- SKU: L-KLS8-0237-LCA-15
Ürün Detayları
| Kategori | Tırnaklı Distanslar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS8-0237 |
| Tutma Tipi | Snap Lock |
| Yükseklik | 15.9 mm |
| Şasi PCB | 2.5 mm |
| Üst PCB | 2.5 mm |
| Materyal | Nylon 66+Ul94V-2 |
| Renk | Natural |
Etiketler:
BARBED DISTANCE SNAP LOCK 15.9mm WHITE M2.54 - L-KLS8-0237-LCA-15
, L-KLS8-0237-LCA-15
, Distanslar
, İzolatörler ve Bağlantı Elemanları
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.