BARBED DISTANCE SNAP FIT 12.70mm WHITE 3.8MM - L-KLS8-0202-SP-13
4,13₺
Vergiler Hariç: 3,44₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS8-0202-SP-13
- SKU: L-KLS8-0202-SP-13
Ürün Detayları
| Kategori | Tırnaklı Distanslar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS8-0202 |
| Tutma Tipi | Snap Fit |
| Yükseklik | 13 mm |
| Şasi PCB | 4 mm |
| Üst PCB | 4 mm |
| Materyal | Nylon 66 |
| Renk | White |
Etiketler:
BARBED DISTANCE SNAP FIT 12.70mm WHITE 3.8MM - L-KLS8-0202-SP-13
, L-KLS8-0202-SP-13
, Distanslar
, İzolatörler ve Bağlantı Elemanları
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.