ANTENNA GSM SMA 50R 28MM 90C - L-KLS1-GSM-01-MR-28MM
89,55₺
Vergiler Hariç: 74,62₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS1-GSM-01-MR-28MM
- SKU: L-KLS1-GSM-01-MR-28MM
Ürün Detayları
| Kategori | RF Antenler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Cinsi | SMA Male |
| Anten Tipi | Right Angle |
| Empedans | 50 Ohms |
| Frekans Aralığı | 800 to 900 MHz, 1.7 to 1.99 GHz |
| Kazanç | 1.5 dBi |
| VSWR | 2.0:1 |
| Uygulamalar | GSM, CDMA, 3G, LTE ANTENNA |
| Yükseklik | 28 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +80 °C |
| Özellikler | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.