DIN RAIL T.B.4mm² PUSH-IN YELLOW 2IN2OUT - DS4-QU-01P-18-00AH
57,84₺
Vergiler Hariç: 48,20₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DS4-QU-01P-18-00AH
- SKU: DS4-QU-01P-18-00AH
Ürün Detayları
| Kategori | Ray Tipi Klemensler |
| Üretici Firma | DEGSON |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DS4-QU |
| Montaj Tipi | Ray |
| Pin Aralığı | N/A |
| Pin Sayısı | 1 Pin |
| Tel Bağlantısı | Screwless |
| Tel Girişi | 1 |
| Seviye Sayısı | 1 |
| Seviye Başına Pozisyon | 1 |
| Akım | 30 A |
| Voltaj | 600 V |
| Tel Kalınlığı (AWG) | 24 -10 AWG |
| Tel Kalınlığı ( mm²) | 0.2 -4.6 mm² |
| Kontak Malzemesi | Stainless Steel |
| Renk | Yellow |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
DIN RAIL T.B.4mm² PUSH-IN YELLOW 2IN2OUT - DS4-QU-01P-18-00AH
, DS4-QU-01P-18-00AH
, Klemensler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.