JUMPER TEST POINT 1x2 NON INSUL.SILVER 5.08x2.54mm - 5025
26,39₺
Vergiler Hariç: 21,99₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 5025
- SKU: 5025
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve Çip Dirençler |
| Üretici Firma | YAGEO |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0402 (1005 Metric) |
| Direnç Değeri | 500 m Ohms |
| Tolerans | ±1 % |
| Güç | 1/16 W |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Bileşim | Thick Film |
| Uzunluk | 1 mm |
| Genişlik | 0.5 mm |
| Yükseklik | 0.35 mm |
| Çalışma Voltajı | N/A |
| Sıcaklık Katsayısı | ±300 PPM/°C |
| Montaj Tipi | SMT |