JUMPER SPACING 1x2 NON INSUL. SILVER 5.08x7.62mm - 5026
26,65₺
Vergiler Hariç: 22,21₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 5026
- SKU: 5026
Ürün Detayları
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | TOSHIBA |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SO4 |
| Kanal Sayısı | 1 |
| İletim Voltajı | 1.25 V |
| Çıkış Voltajı | 80 V |
| Çıkış Akımı | 50 mA |
| Akım Transfer Oranı | %100 - %600 |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +110 °C |
| İzolasyon Voltajı | 3750 VRMS |
| Özellikler | Photocoupler GaAs Ired & Photo-Transistor |