CAP.M/L 4.7nF 100V 2.5MM 10% BULK KEMET - C315C472K1R5CA
7,81₺
Vergiler Hariç: 6,51₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: C315C472K1R5CA
- SKU: C315C472K1R5CA
Ürün Detayları
| Kategori | Multilayer Kapasitörler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 4.7 nF |
| Voltaj Değeri | 100 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Dielektrik Malzeme | X7R |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 3.81 mm |
| Genişlik | 5.33 mm |
| Yükseklik | 2.54 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |