CAP.M/L 220pF 100V 5% TR AXIAL KEMET - C410C221J1G5CA72007650
0,48₺
Vergiler Hariç: 0,40₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: C410C221J1G5CA72007650
- SKU: C410C221J1G5CA72007650
Ürün Detayları
| Kategori | Multilayer Kapasitörler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Axial |
| Kapasitans | 220 pF |
| Voltaj Değeri | 100 VDC |
| Tolerans | ±5 % |
| Pin Aralığı | None |
| Dielektrik Malzeme | NP0 |
| Çap | 4.32 mm |
| Uzunluk | 2.54 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |