CAP.FILM 330nF 200VAC 10% RADIAL AEC-Q20 - R71VI333050H6K
13,50₺
Vergiler Hariç: 11,25₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: R71VI333050H6K
- SKU: R71VI333050H6K
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Bağlantı Tipi | Pc Pins |
| Kapasitans | 330 nF |
| Voltaj (DC) | 520 VDC |
| Voltaj (AC) | 200 VAC |
| Tolerans | ±10 % |
| Bacak Aralığı | 15 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | None |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 18 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 12 mm |
| Kalınlık | 6 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | R71 |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Polyproplene |