CAP.EL.47uF 80V 10x12.9 105C 2000Hrs SMD - A767MU476M1KLAE040
384,35₺
Vergiler Hariç: 320,29₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: A767MU476M1KLAE040
- SKU: A767MU476M1KLAE040
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Polymer |
| Seriler | A767 |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 47 uF |
| Voltaj Değeri | 80 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | None |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | 2.5 A |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 2000 Hrs @ 105 °C |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 10 mm |
| Uzunluk | 12.6 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +105 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |