CAP.CER.2.2nF 400V 20% RADIAL - C921U222MVVDBA7317
6,74₺
Vergiler Hariç: 5,61₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: C921U222MVVDBA7317
- SKU: C921U222MVVDBA7317
Ürün Detayları
| Kategori | Seramik Kapasitörler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial Disc |
| Kapasitans | 2.2 nF |
| Voltaj Değeri | 400 VAC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 10 mm |
| Dielektrik Malzeme | Y5V |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |